Değerlerimiz

DUROVA İNŞAAT, yarım asırlık bilgi birikimini ve iş deneyimini sahibi olduğu güçlü teknik yetkinlikler ile harmanlamakta; yaratıcı çözümler üreterek, uzun vadeli ilişkiler ve katma değer yaratmaktadır.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, birlikte çalıştığımız müşterilerimize ve iş ortaklarımıza kattıklarımızla birlikte; koruduklarımız, geliştirdiklerimiz ve yeniden yarattıklarımız aracılığıyla toplumumuza kattığımız değerlerin bütünüdür.

Sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanmak Güvenilir, rahat ve estetik binalar inşa etmek.

Teknolojiyi takip etmek, değişimi desteklemek ve yönetmek.

Çevre dostu yapılarla binaların birkaç nesil boyunca kullanılmasını sağlamak.

Taahhüt edilen standart ve şartlarda zamanında iş teslim etmek.


Yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimiz ile çağın mimari gereklerini yerine getirerek, hitap edilen toplum değerlerine uygun alanlar üretmek

Çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini, rekabeti ve mutluluğu ön planda tutmak. İnsan kaynakları ve teknoloji ile sürekli olarak desteklenen nitelikli yönetim, üretim ve hizmet yaklaşımlarıyla pratiği arttırmak.

Çalışanların yenilikçi ve adil olmalarını sağlamak. Çalışanların tecrübelerini paylaşmalarını, cesur olmalarını ve en iyi yöntemleri belirlemelerini sağlamak.

Tecrübeli ve eğitimli personel ile sektörde lider olmak.

Dürüstlüğe ve güvene dayalı uzun soluklu çözüm ortaklıkları oluşturmak.

Verimlilik, kalite ve iş güvenliği konularında uluslararası standartları belirleyen örnek bir firma olmak.

Toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine hizmet etmek

İleri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını, titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerini aynı potada eriterek, tüm projelerimize uygulamak

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

Bize Ulaşın

ikon

Saray Mah. Saray Sok. Demirel Apt. Kat:1 No:1 MALATYA

ikon 2 0 422 322 29 29
3 0 422 323 47 47

map