Hakkımızda

hakkımızdaFirmamızın faaliyeti inşaat sektörü üzerinde yoğunlaşmakta, ağırlıklı olarak Yap-Sat ve Kamu ihalelerine yönelik olarak uzman ekip kadromuzla ilimizde ve bölgede örnek teşkil edecek eserlere imza atılmaktır. Bu anlamda yarım asırdan daha uzun sürede inşa etmiş olduğumuz eserler firmamızın referansı olup aynı anlayış ile aile konutlarında sağlam yapı, kaliteli işçiliklerimizle firmamızı sektöründe ön planda tutmaktadır. Aynı hassasiyetle kamu kurumlarına yönelik inşaat faaliyetlerimizde de kendini göstermektedir.

VİZYON

Sektörde kurumsallaşması ve güvenirliğiyle ön plana çıkan; yenilikçi ve istikrarlı duruşuyla örnek alınan saygın ve öncü bir şirket olmakla birlikte sürdürülebilir bir gelecek için, çağdaş ve kaliteli yaşam alanları yaratan lider marka olmak.

MİSYON

Teknolojik yeniliklere uyumlu ve trend yaratan bir üretim politikası izleyerek, ülkemizde “kaliteli yaşam” anlayışını geliştirmek, bununla birlikte yüksek yaşam kalitesi ve yatırım değeri sunan, özgün konseptlerde gayrimenkul projeleri hayata geçirerek, sağlıklı büyümeyi sağlamak ve estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkarak, sektörümüze öncülük etmektir.

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

Bize Ulaşın

ikon

Saray Mah. Saray Sok. Demirel Apt. Kat:1 No:1 MALATYA

ikon 2 0 422 322 29 29
3 0 422 323 47 47

map