BLOG

MALAYA KENTSEL DÖNÜŞÜM

inşaat-firmalaarıKentsel Dönüşüm Projeleri

İnşaat işiyle ilgilenen güvenilir adres olan DUROVA İNŞAAT Kentsel dönüşüm odaklı projeleri ile devreye girmektedir. İnsanların hayatlarını daha aktif, modern ve güvenilir hale getirecek pek çok projenin hayata geçmesi adına hali hazırda beklediğini belirtmemiz mümkündür.

MALATYA İNŞAAT FİRMALARI

Malatya-satılık-evMalatya’da hizmet veren Malatya inşaat firmaları arasından öne çıkan Durova İnşaat olarak sizlere lüks, estetik ve modern yapıları sunuyoruz. Birbirinden güzel yapıları ayağınıza kadar getiren firma, dur durak demeden çalışmalarını bu yönde sürdürmeye devam ediyor. Malatya halkı da bundan böyle isteklerine en iyi şekilde hitap eden modern, kaliteli ve son derece lüks yapılarda yaşam sürmeye başlayacak. Vatandaşlarımızın şüphesiz en çok dikkat etmiş olduğu konulardan birisi olarak güvenli yapılar olduğunu söyleyebiliriz.

YAPI BİRİM MALİYETLERİ 2017

TEBLİĞLER

Çevre ve Şehircilik Bakanlığından:

MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK HİZMET BEDELLERİNİN HESABINDA

KULLANILACAK 2016 YILI YAPI YAKLAŞIK BİRİM MALİYETLERİ HAKKINDA TEBLİĞ

Yapı yaklaşık birim maliyetleri

MADDE 1 – (1) 16/7/1985 tarihli ve 85/9707 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Mimarlık ve Mühendislik Hizmetleri Şartnamesinin 3.2 nci maddesi gereğince mimarlık ve mühendislik hizmet bedellerinin hesabında kullanılacak 2016 yılı yapı yaklaşık birim maliyetleri, yapının mimarlık hizmetlerine esas olan sınıfı dikkate alınarak inşaat genel giderleri ile yüklenici kârı dâhil belirlenerek aşağıda gösterilmiştir.

MALATYA'DA SATILIK DAİRELER

Malatya’da Satılık Ev

İnşaat sektörü içerisinde yer alan güvenilir bir firma olan Durova inşaat, sağlam temelli yapıları hizmetinize sunuyor. Malatya şehrinde ikamet edecek vatandaşların kaliteli ve modern şekilde yaşam sürmeleri adına birbirinden konforlu yapılar inşa ediliyor. Gayrimenkul hizmetleri, 7/24 aktif şekilde devam ederken Malatya’da müşterilere özel satılık daireler de sunuluyor. İnşaat işiyle uzun yıllar uğraşan adreste Malatya’da kurulu olan en özel yapılarla tanışmaya başlayacaksınız. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı, sağlam ve güvenlik önlemleri alınmış şekilde dizayn edilen dairelerinizde kaliteli bir hayat sürmek artık sizin elinizde olmaya başlayacak. Malatya’da satılık ev arayan kişilere özel tam tesisatlı dairelerin hizmetinize en iyi şekilde sunulacağını da belirtmek isteriz. O halde sizlerde profesyonel anlamda hizmet veren adresten hizmet alabilmek adına hemen iletişime geçmeye başlayabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

Bize Ulaşın

ikon

Saray Mah. Saray Sok. Demirel Apt. Kat:1 No:1 MALATYA

ikon 2 0 422 322 29 29
3 0 422 323 47 47

map