MALAYA KENTSEL DÖNÜŞÜM

inşaat-firmalaarıKentsel Dönüşüm Projeleri

İnşaat işiyle ilgilenen güvenilir adres olan DUROVA İNŞAAT Kentsel dönüşüm odaklı projeleri ile devreye girmektedir. İnsanların hayatlarını daha aktif, modern ve güvenilir hale getirecek pek çok projenin hayata geçmesi adına hali hazırda beklediğini belirtmemiz mümkündür.

Eski, depreme dayanıksız ve can kaybına neden olacak eski binaların yerine daha sağlam temeller üzerine inşa edilmiş en yeni yapılar hizmete girecektir. Bu konuda en iyi şekilde çözüm yolları üreten güvenilir olan firmamız, vatandaşların ihtiyaçlarını kısa süre içerisinde karşılamak adına kollarını sıvamış bulunuyor. Yaşam alanlarınızı daha kaliteli ortama dönüştürmek için gerekli tüm desteği sağlayan adresiniz de sizlerde yerinizi alarak ihtiyaçlarınızı en güzel şekilde karşılamaya devam edebilirsiniz. Ekonomik ve ömrümü tamamlamış olan tüm binalar yerine daha dayanıklı ve modern yapılar tesis edilmektedir. Bu sayede yaşam alanlarınız daha güvenilir ve şık bir ortama dönüşmeye başlayacaktır.

Dayanıklı Yapılar Hizmetinizde

Ülkemizde ister istemez pek çok eskimiş binalar bulunuyor. Bu tür binalar depreme karşı son derece dayanıksız olmakla birlikte insan yaşamı için büyük tehdit unsuru olarak karşımız çıkıyor. Bu konuda uzman kadrosuyla 24 saat kesintisiz hizmet veren güvenilir adresinizle artık dayanıklı yapılara sahip olacak ve yaşam alanlarınızı daha güvenilir bir ortama dönüştürmeye başlayacaksınız. Firmamızın yarım asırlık geçmişi ile kamu ihaleleri alarak ihale konusunda da güvenilir firma olduğumuzu kanıtlamış olup hemen destek almaya başlayabilirsiniz. Tamamen çözüm odaklı bir şekilde vatandaşlarına hizmet verdiğinden dolayı son dönemin en çok tercih edilen adreslerinden biri olmaya başlamıştır.

Üst düzey kadromuz ile hizmet veren adresimizde sizlerde en yeni projeleri inceleyerek ortak olabilirsiniz. Firma olarak satılık dairelerden, kentsel dönüşümlere kadar hemen her alanda inşaat sektörü içerisinde ses getiren bir firma haline dönmeyi başarmış bulunuyor. En güvenli projelerini site üzerinden ziyaretçilerine sunan Durova inşaat firması ile yaşamınız artık lüks, dayanıklı, güvenli ve kaliteli bir yaşam alanlarına dönüşmeye başlayacak. İnşaat işiyle sürekli olarak ilgilenerek sizlere en güvenli yapıları sunarak mutlu eden firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Üstelik inşaat sitesi içerisinde yapılacak olan en yeni projeleri de yakından görme şansına sahip olabilirsiniz. Birçok yerde artık kentsel dönüşümler gerçekleşmeye başlayacak.

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

Bize Ulaşın

ikon

Saray Mah. Saray Sok. Demirel Apt. Kat:1 No:1 MALATYA

ikon 2 0 422 322 29 29
3 0 422 323 47 47

map