Hizmetlerimiz

Firmamızın faaliyeti inşaat sektörü üzerinde yoğunlaşmakta, ağırlıklı olarak Yap-Sat ve Kamu ihalelerine yönelik olarak uzman ekip kadromuzla ilimizde ve bölgede örnek teşkil edecek eserlere imza atılmaktır. Bu anlamda yarım asırdan daha uzun sürede inşa etmiş olduğumuz eserler firmamızın referansı olup aynı anlayış ile aile konutlarında sağlam yapı, kaliteli işçiliklerimizle firmamızı sektöründe ön planda tutmaktadır. Aynı hassasiyetle kamu kurumlarına yönelik inşaat faaliyetlerimizde de kendini göstermektedir.

Faaliyet alanları, Mimarlık: Tasarım öncesi hizmetler, mimari ve iç mimari disiplinler kapsamında tasarım, tasarım danışmanlığı, tasarım yönetimi ile uygulama ve kontrollük hizmetleridir. Bu kapsamda her tür yapının Mimari Etüt, Mimari Avan ve Uygulama Projeleri, detay çözümleri olmak üzere iç mekan tasarım ve uygulama projeleri hizmetleridir.

Mühendislik: İnşaat Mühendisliği: Her türlü betonarme, çelik ve ahşap yapıların statik tasarım ve projelendirilmesinde faaliyet gösterir. Yapı ve Deprem mühendisliği konularında hem teorik hem pratik bilgi birikimini projelere aktarır. Tetkik Ve Değerlendirme Çalışmaları, Fizibilite Çalışmaları, Tasarım, Proje Yönetimi, Mesleki Kontrollük, Teknik Destek sunar. Makine ve Elektrik Mühendisliği:Kendi bünyesinde hazırladığı mimari ve statik projelere; çözüm ortakları ile koordinasyon içerisinde hazırlattığı tesisat projelerini ekleyerek müşteriye tam takım proje hizmeti verir.

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

Bize Ulaşın

ikon

Saray Mah. Saray Sok. Demirel Apt. Kat:1 No:1 MALATYA

ikon 2 0 422 322 29 29
3 0 422 323 47 47

map